LuSy

     Po smutné události, na konci roku 2022 kdy mi odešla moja Lady do psího nebe , ktera mi dělala společnost 15 nádherných let a opravdu nikdy na ni nezapomenu viz.  Black Lady. Tak asi byla jen otázka času, kdy si pořídim dalšího psího parťáka, protože bylo jasné, že bez něho moc dlouho nevydržím. Tak přišla Lusy.  Našel sem ju a jel pro ňu do Nového Jičína.  Lusy sa narodila 6. 1.2023 . Je trošku menšího vzrůstu.  Její maminka čivava a otec Maltézský psík, popřípadě : Jorkšír. Osobně sa přiklánim k Maltézákovi.

     Její charakterní vlastnosti : Má svoju hlavu,  takže na ni mosíte z důrazem aby vůbec poslechla, ale jo učí sa rychlo. Taky je hrozně hravá furt mě hryže 😃 taky přítulná, mazlivá. Zkrátka supr parťák. Su rád, že ju mam 😃❤️👍🤟🤟🤟

    Jak uz  sem zmínil je o cosi menší, než byla Lady. Má další tři sourozence dvě sestřičky a bráchu. Jako jediná je však v černém kabátě a zostala poslední k odběru, tak sme nezaváhali, teda díky mamce a jeli pro ňu. Upřímně sem vždycky chtěl trochu většího psa ze strachu z toho, abych si ho nepřejel – , ale to fakt nehrozí. Lusy,  na to, že je menší, tak je hodně mrštná a mega rýchlá 😃. Praktický ji nechytíš 😃😃😃 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *