Black Lady

Asi Vás všechny napadá otázka, jak jsem vlastně přišel k pejskovi? A jak ho já můžu vůbec mít?

Psa jsem vždycky moc chtěl, už pro jeho charakterní vlastnosti a schopnost naslouchat jen jednomu pánu, taky kvůli samotě, která mě už dlouho trápila a svazovala. Řekl jsem si: „ Tohle to prostě dokážu ”. A tahleta moje dlouhodobá myšlenka se stala jednoho krásného dne skutečností.

Jednou přišel na návštěvu Radek (kámoš) dali jsme po pivku, a prý co s tím psem? Já na to, „ tak joo ”. Sedli jsme si k netu, chvíli jen tak namátkově hledali a pak jsme jí oběvili v nedaleké vesnici Liptál. Byli to poslední dvě fenky. Po zhlédnutí fotek na netu jsme vůbec neváhali, jeden tel. Ondrovi a za 20 min jsme byli na místě. Když jsem jí poprvé spatřil a dostal jí do náručí, už jsem jí nikomu nedal, už mi tam zůstala. Za to bych jim chtěl moc poděkovat hlavně Radkovi, že mě k tomu správně dokopal. Jinak tito chlapi jsou lídři kapel Abstract Essence a Irokez.

Když jsme jí přivezly domů, byla prostě nádherná, černá. Okamžitě mě napadli dvě jména Black Lady. Radek řekl jenom:

Jasně, bude to Black Lady ”.

Pokud jde o původ, ten má Lady prostý. Je to taková pouliční směs. Narodila se 10. září 2007. Je z čtyřčlenného vrhu, má dva bratry a jednu sestru. Její mamka má atletickou postavu, otec neznámý. Lady má vlohy nejspíš po její mamce, protože v rychlosti je velmi zdatná, trošku míň mrštná, ale je prostě krásná a moje.