Asi Vás všechny napadá otázka, jak jsem vlastně přišel kpejskovi? A jak ho já můžu vůbec mít?  

Psa jsem vždycky moc chtěl, už pro jeho charakterní vlastnosti a schopnost naslouchat jen jednomu pánu, taky kvůli samotě, která mě už dlouho trápila a svazovala. Řekl jsem si: „ Tohle to prostě dokážu ”. A tahleta moje dlouhodobá myšlenka se stala jednoho krásného dne skutečností.

Jednou přišel na návštěvu Radek (kámoš) dali jsme po pivku, a prý co stím psem? Já na to, „ tak joo ”. Sedli jsme si knetu, chvíli jen tak namátkově hledali a pak jsme jí oběvili v nedaleké vesnici Liptál. Byli to poslední dvě fenky. Po zhlédnutí fotek na netu jsme vůbec neváhali, jeden tel. Ondrovi a za 20 min jsme byli na místě. Když jsem jí poprvé spatřil a dostal jí donáručí, už jsem jí nikomu nedal, už mi tam zůstala. Za to bych jim chtěl moc poděkovat hlavně Radkovi, že mě ktomu správně dokopal. Jinak tito chlapi jsou lídři kapel tehdejší Abstract Essence a Irokez.

Když jsme jí přivezly domů, byla prostě nádherná, černá. Okamžitě mě napadli dvě jména Black Lady. Radek řekl jenom:

„Jasně, bude to Black Lady ”.

Pokud jde o původ, ten má Lady prostý. Je to taková pouliční směs. Narodila se 10. září 2007. Je z čtyřčlenného vrhu, má dva bratry a jednu sestru. Její mamka má atletickou postavu, otec neznámý. Lady má vlohy nejspíš po její mamce, protože v rychlosti je velmi zdatná, trošku míň mrštná, ale je prostě krásná a moje.