Něco o mě

Něco o mě

Zdarec,

Od útlého dětství jsem upoután na invalidní vozík, na který jsem se dostal díky zkurveným doktorům, bohužel s tím dneska už nic neudělám – stalo se, co už kurva.

Mé jméno je Michal, pocházím z malé vesnice Leskovec, který leží asi 7 km od většího města Vsetína, kde bydlím už 5 let. Začalo to v roce 2001, když jsem začal dojíždet do jednoho nejmenovaného denního stacionáře. Tam jsem se seznámil s vedpucí paní Evou Trčálkovou, která mě dostala až k podnájmu  bytu v domě spečovatelskou službou. Tímto bych jí chtěl hrozně moc poděkovat za to, že mě dovedla k částečné soběstačnosti, a že mě do života nakopla tím správným směrem.

Rok 1997 se pro mě stal zlomovým. Po neshodách s některými lidmi jsem stacionář opustil. Chvíli před tím jsem seznámil s Lidkou, se krerou jsem se domluvil na další spolupráci ve formě osobní asistence, kterou mi každodenně poskytuje v mém bytě i v okolí. Ještšě tu mám jednoho vetřelce, kterého jsem si našel a přivedl domů. Je to má černá chlupatá čtyřnohá potvůrka Lady. Fakt nádherné psisko, bez ní už by to asi nešlo. Viz BLACK LADY. Jako začátek tohle bydlení není špatné, ale zůstat v něm určitě nechci. Už teď začínám usilovat o svém vlastním bydlení snad se to podaří.

JOOOO, PODAŘILO SE !!!!!!!!!! . Koupil jsem si byt…. Svůj nový bejvák, který se nachází na fakt dobrém fleku téměř v cetru města. Tím mi bude umožněmo dostat se v šude tam kde budu zrovna potřebovat v čas a bez problémů. Viz Co nového: .

Co se týká koníčků, tak hudba je mým nevětším. Mám k ni velice kladny vztah, i když bohužel na nic nehraji, a ani nemůžu, zdraví mě to prostě nedovolí. Tak si jí alespoň vychutnávám s pomocí reproduktorů odkud se jen dá, a taky hodně často navštěvuji hudební produkce. Mám na mysli tvrdší metalový styl, např Sepultura, Children Of Bodom, Soufly atd. Samozřejmě i česká hudební scéna není vůbec špatná ať už Root, Arakain či Aleš Brichta, to jsou pro mě špičky české metalové scény a spoustu dalších. Viz You Tube.

Dalším z mých zálib je malování, kterému se věnuji od roku 2003. K této výtvarné činnosti mě přivedl kámoš Petr Čapák, taky bych mu chtěl poděkovat, a popřát mu hlavně hodně zdravíčka. Nicméně věšchna má díla jsou zde k vidění, tak pokud se Vám třeba něco zalíbí, tak neváhejte nakupovat. Podrobné infornace naleznete v MÉ TVORBĚ:.

Na závěr ještě zkrácené info:

Mám rád : Nemám rád :

Nápoje : Pivo, Slivovice, Rum, Citrus, Kofola, Orange džus Borovičku, Mléko

Jídlo : Vepřo knedlo zelo, Bramborový salát, Smažený květák, Špenát, Tvarůžky

Guláš, Ryby Rajčata

Ovoce a Sladké : Pomeranč, Jabko Třešně, Čokoláda Lidskou blbost a

Navštěvuji : Hospoda, Bar, Restaurace, Kino Namyšlenost

Oblíbený film : Terminátor, Vetřelec-i, Statečné Srdce

Sport : Kolo, Plavání Pasivně : Fotbal, Hokej, Atletika, Basketbal

Zdar MICHAL

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *